Trutnov

VEDOUCÍ ODBORU ÚDRŽBY

Náplň práce

  • řízení činností na odboru prostřednictvím vedoucího strojní a elektroúdržby
  • plánování údržby výrobních i nevýrobních zařízení
  • zajišťování prohlídek, kontrol a revizí na vyhrazených i nevyhrazených technických zařízeních souvisejících s výrobními zařízeními společnosti
  • zajištování administrativních úkonů oddělení údržby
  • objednávání náhradních dílů, komunikace s dodavateli, se servisem
  • zajišťování dopravních služeb a investicí
  • vyhodnocování spotřeby energií a racionalizace využití energií
  • provádění analýz poruchovosti strojů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na pozici vedoucího odboru údržby, nebo  obdobné pozici minimálně 5 let
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point,..)
  • praktická zkušenost s programy pro údržbu (Synergit, apod.)
  • vysoké pracovní nasazení
  • komunikativní a zodpovědná osobnost

Nabízíme

  • stabilní práci pro renomovanou společnost
  • dobrý pracovní kolektiv
  • možnost zvyšování kvalifikace a osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity - 13. plat, 25 dní dovolené a jiné
  • služební auto
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • nástup možný ihned
  • pracoviště PORFIX CZ a.s., Kladská 464, Poříčí, 541 03 Trutnov

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat.

Celková maximální velikost nahrávaných dat je 256 megabytů.