Proč PORFIX?

Nenecháme Vás v tom

Od PORFIXU dostanete kromě perfektního materiálu taky nadstandardní služby. Jsme připraveni být vám k ruce po celou dobu příprav hrubé stavby. Spočítáme spotřebu, zapůjčíme pilu, přijedeme pomoci při položení prvních tvárnic. Poradíme, jak omítat, položit strop, poradit si s detaily. Aby vás nic nezdržovalo a dům rostl jako z vody.

Proč PORFIX?

5 důvodů proč stavět s PORFIXEM

Dostupná cena

Systém PORFIX se řadí mezi cenově přijatelné stavební materiály dnešní doby. U prvotní investice za materiál to ale nekončí, protože i při samotné stavbě s materiálem PORFIX šetříte! Díky unikátním vlastnostem pórobetonu si vše nařežete na míru a to s minimálním množstvím odpadu a co víc? Díky rychlosti výstavby, tak ušetříte i na nákladech spojených s realizací.

Efektivní opracovatelnost

Má vliv na rychlost výstavby a spotřebu materiálu. PORFIX se jednoduše řeže, brousí, frézuje či vrtá. Jakýkoli detail s ním hravě zvládnete. Navíc při opracování nevzniká téměř žádný odpad, což přináší výraznou úsporu materiálu. Velkou výhodou je rychlá příprava rozvodů ve stěnách i na stropě. Stropní systém PORFIX má jako jediný na trhu pórobetonovou vrstvu i na spodní straně stropních nosníků (kromě plochy, kterou se nosníky ukládají na zdivo), což umožňuje jednoduché vytváření drážek pro elektroinstalaci i na stropě.

Šetrné k přírodě

Pokud hledáte moderní a zdravé bydlení, jistě zvažujete taktéž výběr vhodného stavebního materiálu. PORFIX nabízí komplexní stavební materiál z pórobetónu, který je šetrný k životnímu prostředí, jeho složení i výrobní procesy jsou nastaveny tak, aby ho co nejméně zatěžovaly a naopak, co nejvíce využívaly recyklační procesy. Požadavky dnešních stavebníků zahrnují ekologickou nezávadnost výrobků, výrobu produktů  s ohledem na životní prostředí, zároveň vysokou kvalitu bydlení a energeticky úspornou stavbu.Všechny výrobky PORFIX jsou pravidelně monitorovány na obsah přírodních radionuklidů, ekotoxicitu a další aspekty i nad rámec předpisů a norem.

Snadná rekonstrukce

Rekonstrukce jsou častou volbou dnešních stavitelů, přičemž se kolikrát jedná o dosti náročné úkony, které často vedou ke složitým situacím. Díky tvárnicím PORFIX se lze tomuto vyvarovat a ušetřit svým nervům a peněžence. Opracovatelnost a tvárnost materiálu PORFIX umožňuje snadné a rychlé napojení na stávající konstrukce.

Služby a poradenství

Jsme si vědomi, že kvalita a rozsah doprovodných služeb, již ve fázi přípravy projektu, jsou důležitými kritérii při výběru stavebního materiálu. Dobrá rada ušetří nejen investiční, ale i provozní náklady při užívání stavby. Můžete počítat i s našimi bezplatnými odbornými radami, spoluprací na projektu - výpočtem spotřeby materiálu, založením stavby, zaškolením na stavbě, nebo za symbolický poplatek i se zapůjčením profesionální pásové pily. Se všemi dotazy se na nás můžete obrátit na bezplatné infolince 800 900 366 nebo na e-mailové adrese marketing@porfix.cz.

PORFIX vs. cihla

Nižší hmotnost, snadné opracování = rychlost výstavby
PORFIX vs. cihla
Vyšší hmotnost, horší opracování

Chcete spočítat spotřebu

Nemusíte být stavař, a přesto snadno zjistíte, kolik tvárnic potřebujete. Pro orientační výpočet použijte aplikaci, pokud potřebujete přesná data, stačí nám zaslat projekt. Technik podle něj připraví soupis materiálu a doporučí vám vhodný stavební postup.
Chcete spočítat spotřebu

Nejčastější dotazy

Vyplatí se mi stavět z PORFIXU?

Zcela jistě. Jak časově, tak finančně. Systém PORFIX umožňuje stavět velmi rychle a efektivně. Dokáže se přizpůsobit nejnáročnějším detailům, výborně se opracovává, je lehký. Díky vynikajícím tepelně-izolačním parametrům pórobetonových tvárnic můžete počítat i s úsporami energií. Váš nový či zrekonstruovaný dům poskytne moderní bydlení splňující všechny normy jakosti i ochrany životního prostředí.

Potřebuji přepočítat spotřebu materiálu a sestavit kladečský výkres na strop. Jak na to?

Je to jednoduché. Pro výpočet spotřeby a sestavení kladečského výkresu na strop nám stačí zaslat projektovou dokumentaci. Naše techniky budou zajímat především půdorysy jednotlivých podlaží, řezy místnostmi a všechny pohledy. Poptávku na výpočet a sestavení výkresu zadejte prostřednictvím formuláře.