Ostrava

Manažer energetických projektů v Ostravě

Náplň práce

Hledáme nového kolegu, který má jasno ve správě a výstavbě energetických zdrojů. Jestli patří mezi tvé záliby výroba a využívání průmyslového tepla, elektřiny, správa fotovoltaiky nebo vodního hospodářství zveme Tě k nám na pohovor.

  • podílení se na výstavbě nové plynové kotelny a přípojky plynu
  • správa a zvýšení efektivity nakládání s teplem, elektřinou a vodou ve třech závodech
  • spolupráce s kolegy techniky ze závodů československé skupiny
  • příprava projektů modernizace a automatizace energetického hospodářství
  • hledání úspor a efektivního využití tepla a energie ve výrobě stavebních materiálů

Požadujeme

  • chuť a odvaha pracovat, učit se a přicházet s novými nápady
  • schopnost spolupracovat s kolegy na třech výrobních Závodech
  • VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • praxe v energetice nebo u projektů nakládání s energiemi minimálně 3 roky
  • důvěryhodnost, flexibilita, lidskost a cílevědomost

Nabízíme

  • uplatnění znalostí a nápadů z energetiky ve výrobě stavebních materiálů
  • odpovídající finanční ohodnocení a motivaci na výsledku
  • stabilní práci pro renomovanou společnost
  • dobrý pracovní kolektiv
  • možnost zvyšování kvalifikace a vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity, 25 dní dovolené a jiné
  • nástup dle dohody

Pracoviště PORFIX CZ a.s., závod Ostrava, Třebovická 5543/36, 722  Ostrava

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat.

Celková maximální velikost nahrávaných dat je 256 megabytů.