Rodinný dům

Michal Baloga

„Když roste rodina, musí růst i společné bydlení.“
Objekt
rodinný dům
Beschreibung

S příchodem nových nejmenší členů rodiny si 25-letý Michal Baloga uvědomil, že jeho posláním je postavit rodinný dům, kde se budou moci s manželkou klidně dívat na to, jak jejich děti rostou, běhají po zahradě a jak rodina si užívají nezávislost, po níž vždy tak toužili.

Rodinka se pevně rozhodla zahnízdit na mírně svažitém pozemku uprostřed malebných Slovenské kopečků, luk a pastvin. Široká stavba se brzy začala rýsovat a když ji zaplnily četné modré obaly tvárnic PORFIX, vše bylo připraveno na realizaci snu všech členů rodiny. Michal Baloga není z těch, kteří stojí se založenýma rukama, zatímco mu jim očima roste nový dům. Celý projekt sám vede a postupně ho dotahuje do dokonalosti.

"Hrubou stavbu jsme zvládli již za 14 dní. Stavíme vlastníma rukama, jen s pomocí několika řemeslníků a materiálů od PORFIXu. Ještě sice nemáme hotovo, ale s rodinou věříme, že vše bude dokončeno brzy. Nemůžeme se dočkat, "přiznává stavebník M. Baloga.

Jelikož jde o první společné bydlení, chce pro svou rodinu jen to nejlepší. Právě proto se na stavbu pečlivě připravoval nejen návrhem projektu a výpočtem ceny materiálů, ale také předběžnými kalkulacemi spotřeby, které jsme s ním připravili.

"Se stavbou jsem zatím velmi spokojen. Líbí se mi hlavně ceny a proto stavební materiál PORFIX určitě doporučím i přátelům a známým, "usmívá se hlava mladé sympatické rodiny.