Rodinný dům

Gabriel Kelemen

„Vlastní dům je pro mě jednoduše splněný sen“
Objekt
rodinný dům
Lokalita
Ipolynyék (Vinica)
Popis

Vinica, kouzelná vesnička u Velkého Krtíši s minerálními prameny, divokými lesy a přátelskou atmosférou, se stala místem, kde se rozhodl zapustit kořeny i Gabriel Kelemen.

Postavit si vlastní dům byl již odmalička jeho tajný sen. Právě proto se rozhodl, že si navrhne projekt podle své vlastní představy tak, jak si to vždy přál. Na stavbu si nenajmul firmu, ale rozhodl se, že to všechno dokáže i vlastníma rukama - pouze s občasnou pomocí několika řemeslníků. Ale samozřejmě za použití těch nejlepších materiálů - od PORFIXu.

"Proč jsem si vybral PORFIX? Myslím si, že největší výhodou jsou přesné tvárnice, které jsem získal. Nadmíru mi vyhovovala snadná opracovatelnost materiálů stejně jako to, že s nimi jde zdění opravdu velmi rychle. Třešničkou na dortu je pak velmi přijatelná cena, která mě dovedla k finálnímu rozhodnutí, "říká mladý spokojený stavitel.

Sledovat tento sen růst bylo pro celou rodinu Gabriela Kelemen srdeční záležitostí. Trvalo to jen necelého půl roku a dům jako z pohádky byl rázem hotový.

Aby si byli majitelé jistí a mohli se na materiály i kvalitu stavby spolehnout, obrátili se na odborníky z PORFIXu hlavně při výpočtu budoucí spotřeby, vytvoření výkresů stropu a také jsme rodině vždy s radostí poradili ohledně technických otázek. Firmu PORFIX se podle jejich slov rozhodli dále doporučovat svým známým ale i budoucím sousedům, kteří se do stavby jen pouštějí a hledají ty nejjednodušší řešení.

Na otázku, co by dnes udělal jinak, se pousmál a jednoznačně dodal: "Rozhodl bych se pro trochu menší stavbu."