Hledáme referenta nákupu / vedoucí MTZ

Náplň práce

  • plná zodpovědnost za zajištění materiálových a surovinových potřeb provozu
  • samostatné vedení obchodních jednání s dodavateli
  • objednávání zboží dle skladových zásob
  • zajišťování doprav zboží
  • řešení reklamací s dodavateli
  • účast při inventurách

Požadujeme

  • min. úplné středoškolské vzdělání
  • technický obor nebo zkušenost na stejném či podobném prac. pozici výhodou
  • znalost regionálního dodavatelského prostředí
  • ŘP skupiny B podmínkou, aktivní řidič
  • velmi dobré plánovací, organizační, vyjednávací a komunikační dovednosti
  • znalost MS Office, e-mailu na dobré úrovni
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • zaměstnání na atraktivní pozici ve stabilní společnosti
  • jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou
  • přátelský pracovní kolektiv
  • odpovídající mzdové ohodnocení, nástupní plat od 30.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Pracovistě PORFIX CZ a.s., závod Ostrava, Třebovická 5543/36, 722 00 Ostrava

Vaše životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:

PORFIX CZ a.s., Kladská 464, Poříčí, 541 03 Trutnov

Kontaktní osoba: Michal Čech

Email: cech@porfix.cz, Tel. 499 859 525