Hledáme Technického poradce

Cítíš se jako ryba ve vodě, když se prokousáváš projektovou dokumentací, technickými výkresy a sestavuješ z toho čísla, která zákazník potřebuje vědět, ale sám si je nespočítá?

Máš potřebu neustále někomu radit? U nás ji výborně uplatníš, hledáme totiž technického poradce, který našim zákazníkům poradí co a jak při stavbě z našeho materiálu.

Náplň práce

  • Výpočet spotřeby materiálu dle projektové dokumentace
  • Sestavení kladečských výkresů
  • Koordinace technických služeb pro zákazníky
  • Technická podpora obchodního týmu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • Praxi ve výpočtu spotřeba materiálu
  • Orientace v technických výkresech a projektové dokumentaci
  • Znalost AutoCAD, MS Office
  • Komunikativnost
  • Samostatnost
  • Loajalita
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Nástup k 1.1.2019

Nabízíme

  • Stabilní práci pro renomovanou společnost
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Pracoviště PORFIX CZ a.s., Kladská 464, Poříčí, 541 03 Trutnov

Vaše životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:

PORFIX CZ a.s., Kladská 464, Poříčí, 541 03 Trutnov

Kontaktní osoba: Kateřina Vítová

Email: personalni@porfix.cz, Tel. 499 859 507