Hledáme SEKRETÁŘKU ŘEDITELE

Náplň práce

  • vedení a zpracování administrativní agendy výkonného ředitele a celého sekretariátu
  • organizační zabezpečení porad výkonného ředitele
  • vedení kompletní písemné agendy výkonného ředitele
  • evidence a archivace dokumentů
  • dojednávání a organizace návštěv a zasedání poradních orgánů
  • spolupráce s manažerem kvality při vydávání dokumentace společnosti

Požadujeme

  • komunikativnost
  • příjemné vystupování
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • praxe min. 5 let

Nabízíme

  • stabilní práci pro renomovanou společnost
  • nástupní mzda 20.000 Kč
  • 8-mi hodinová pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • a další zaměstnanecké benefity

Vaše životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu: personalni.ostrava@porfix.cz

Kontaktní osoba p. Yvetta Rychlá, tel. +420 602 532 141

Životopisy zasílejte na adresu:

PORFIX CZ a.s. - závod Ostrava

Třebovická 5543/36,  Ostrava-Třebovice,  722 02