Hledáme samostatnou účetní

Náplň práce

  • evidenci přijatých faktur, odsouhlasení jejich formální správnosti, zaúčtování do PC
  • zpracování zápočtů a interních dokladů
  • spolupráce při inventarizaci majetku, závazků a pohledávek
  • příjem objednávek, vystavovaní nakládacích a dodacích listů, daňových dokladů
  • komunikace s dopravními společnostmi a zákazníky
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme

  • úplné střední, všeobecné nebo odborné vzdělání
  • zkušenosti se zpracováním účetnictví
  • zkušenosti se zpracováním DPH výhodou
  • zkušenosti z oboru expedice/fakturace/
  • dobré organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • znalost práce v systému WORD, EXCEL
  • vysoké pracovní nasazení, zvládání krizových situací a týmovou práci

Nabízíme

  • možnost učit se a zdokonalovat v oboru
  • zaměstnanecké benefity
  • práce v dynamickém týmu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nástup 1.3.2017

Strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:

PORFIX CZ a.s., Kladská 464, 541 03 Trutnov

Kontaktní osoba: Kateřina Vítová

Email: personalni@porfix.cz, Tel. 499 859 507

www.porfix.cz (odkaz kariéra)