Hledáme referenta/referentku oddělení fakturace, spedice

Náplň práce:

  • komunikace s dopravními společnostmi a zákazníky
  • objednávání přeprav a sjednávání cen přeprav, avizování dodávek zákazníkům
  • zadávání přeprav do systému RAAL a informačního systému SPIN
  • příjem objednávek, vystavovaní nakládacích a dodacích listů, daňových dokladů a faktur

Požadujeme:

  • úplné střední, všeobecné nebo odborné vzdělání
  • zkušenosti z oboru expedice/fakturace/spedice/logistika/pozemní přeprava
  • dobré organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • znalost práce v systému WORD, EXCEL
  • vysoké pracovní nasazení, zvládání krizových situací a týmovou práci

Nabízíme:

  • práce v dynamickém týmu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost učit se a zdokonalovat v oboru
  • pracoviště PORFIX OSTRAVA a.s., Třebovická 5543/36, 722 02 Ostrava-Třebovice

Vaše životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:

PORFIX OSTRAVA a.s., Třebovická 5543/36, 722 02 Ostrava-Třebovice

Kontaktní osoba: Ing. Ľubomír Dávidík

Email: lubomir.davidik@porfix.cz ,  Tel. 775 323 740