Hledáme manažera marketingu

Náplň práce

  • příprava plánu marketingových aktivit skupiny PORFIX a jeho plnění
  • příprava rozpočtu marketingu skupiny PORFIX a jeho dodržení
  • sběr informací o trhu a konkurenci v ČR a zahraničí
  • samostatná realizace projektů ve smyslu schváleného plánu a pokynů vedení společnosti
  • zajišťování marketingových a propagačních aktivit
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením, grafikem, externisty, dodavateli
  • aktivní vytváření obsahu webů společnosti
  • řízení komunikace značky PORFIX na sociálních sítích
  • vedení referentů marketingu (CZ i SK)

Požadujeme

  •  2 roky zkušeností na pozici marketingového manažera
  • vysokoškolské vzdělání z oblasti marketingu/obchodu/stavebnictví případně středoškolské vzdělání s odpovídající praxí (3+2)
  • zkušenosti s vedením týmu  výhodou
  • zkušenosti s vedením projektů
  • vynikající znalost MS Office, analytické schopnosti
  • nadprůměrné komunikační dovednosti – jednání/vyjednávání jak interně, tak externě
  • kreativita, proaktivita a cílevědomost
  • široký přehled v oblasti marketingových trendů, jak offline, tak online (B2B i B2C)
  • zkušenosti s tvorbou a nastavováním ročních (dlouhodobých) i produktových kampaní
  • zkušenost s využíváním sociálních sítí v komunikaci značky
  • základní povědomí o SEO, Adwords/Sklik, Google Analytics
  • zkušenost s tvorbou ročního rozpočtu marketingu (podpora prodeje, média)
  • dobrá znalost české gramatiky
  • vysoké pracovní nasazení, zvládání krizových situací a týmovou práci
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • stabilní práci pro renomovanou společnost
  • možnost uplatnit vlastní kreativitu a nápady
  • příležitost tvořit a realizovat marketingovou straegii
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost školení a vzdělávání se
  • závodní stravování a další zaměstnanecké benefity

Strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:

PORFIX CZ a.s., Kladská 464, 541 03 Trutnov

Kontaktní osoba: Kateřina Vítová

Email: personalni@porfix.cz, Tel. 499 859 507