HLEDÁME REFERENTA ODDĚLENÍ FAKTURACE A SPEDICE

Náplň práce

  • Příjem objednávek, vystavování nakládacích a dodacích listů, daňových dokladů a faktur
  • Komunikace s dopravními společnosti a zákazníky
  • Urdžování plánované výnosnosti z obstarávaných přeprav
  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme

  • Úplné střední, všeobecné nebo odborné vzdělání
  • Zkušenosti z oboru expedice / fakturace / spedice /  logistika / pozemní přeprava
  • Dobré organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Znalost práce v systému WORD,  EXCEL
  • Vysoké pracovní nasazení, zvládání krizových situací a týmovou práci

Nabízíme

  • Možnost učit se a zdokonalovat v oboru
  • Práce v dynamickém týmu
  • Zaškolení do spedičních a účetních požadavků dle platné legislativy
  • Nástupní mzda od 19 500 Kč
  • Stabilní zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost 13. platu
  • Závodní stravování
  • Pracoviště PORFIX CZ a.s., závod Ostrava, Třebovická 5543/36, 722 00 Ostrava

Vaše životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:

PORFIX CZ a.s., závod Ostrava, Třebovická 5543/36, 722 00 Ostrava

E-mail: lubomir.davidik@porfix.cz, tel: 775 323 740