HLEDÁME MZDOVOU ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení mzdové agendy společnosti
  • zadávání osobních dat zaměstnanců do personálního a mzdového systému
  • vedení daňové evidence, daňová přiznání
  • příprava a zpracování dat pro úřady
  • zpracování reportů a statistik

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici mzdové účetní min. 3 roky
  • zkušenosti s vedením mzdové agendy pro střední objem zaměstnanců
  • znalost mzdových předpisů, daňových zákonů, sociálního a zdravotního pojištění
  • znalost zákoníku práce
  • smysl pro detail, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • příležitost nadále rozvíjet dosavadní znalosti a zkušenosti
  • odpovídají finanční ohodnocení
  • širokou škálu firemních benefitů (příspěvěk na stravování, týden dovolené navíc, možnost dalšího vzdělávání atd.)
  • pracoviště PORFIX CZ a.s., Kladská 464, 541 03 Trutnov
  • nástup ihned

Strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:

PORFIX CZ  a.s., Kladská 464, 541 03  Trutnov

Kontaktní osoba: Kateřina Vítová, tel. 737 208 331

Email: vitova@porfix.cz