Hledáme CONTROLLERa

Náplň práce

  • zpracování reportingu a analýza výsledků společnosti,
  • nastavování skladových cen, revize kalkulací,
  • spolupráce na vypracování ročního podnikatelského plánu společnosti, vypracování střednědobých a dlouhodobých podnikatelských záměrů,
  • ekonomické analýzy spojené s vývojem nových výrobků a procesů,
  • vyhledávání a analýza odchylek plánovaných dat a skutečnosti,
  • podílení se na měsíčních závěrkách,
  • zpracování analýz dle potřeb vedení

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání ekonomického, nebo technického směru, VŠ výhodou,
  • MS Office (především MS Excel) podmínkou, znalost účetních systémů výhodou,
  • logické a analytické myšlení,
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti,
  • praxe v účetnictví nebo v controllingu výhodou

Nabízíme

  • stabilní práci pro renomovanou společnost,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • možnost školení a vzdělávání se

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování
  • 13. plat

Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu:

Kontaktní osoba: Kateřina Vítová

E-mail: personalni@porfix.cz, Tel. 499 859 507