20.8.2020

Postavme Česko

Víc než kdy jindy si právě teď uvědomujeme, jak důležitá je schopnost navzájem si pomoci, vyjít vstříc a držet pospolu. Jak důležití jsou lidé, kteří v krizi najdou příležitost. Jak důležité je být nablízku těm, co se nebojí vzít za práci.

Proto podporujeme všechny stavebníky, bez ohledu na to, jak velké jsou jejich sny. Někdo touží po přístavbě na zahradní náčiní, další hodlá vybudovat garáž nebo zrekonstruovat byt. Není malých projektů.

Začátek roku provázel stavební boom, přicházejí ale složité časy. Přesto jsme přesvědčeni, že postavit se znovu na vlastní nohy je v silách nás všech. Chceme být lidem, kteří se rozhodnou stavět svépomocí a šetřit tak náklady, neustále nablízku. A společně postavit Česko.

Komplexní stavební systém PORFIX umožňuje stavět opravdu každému. Nabízí tvárnice, příčkovky, stropní nosníky i zdicí maltu, má vynikající technické parametry a skvěle obstojí i v případě, že hodláte bydlet v nízkoenergetickém nebo pasivním domě bez dodatečného zateplení. Poradí si s velkými celky, zvládnete s ním složité detaily. Řezání, zdění, drážkování, to vše jde s PORFIXem jako po másle.

A těm, co si netroufnou stavět úplně na vlastní pěst, jsou odborníci z PORFIxu vždycky k ruce. Pro výpočet spotřeby tvárnic lze využít jednoduchou aplikaci, přesnější data stavebníci získají u našich techniků. Stačí poslat projekt a my nachystáme soupis potřebného materiálu a poradíme vhodný stavební postup, služba je pro zákazníky PORFIXu zdarma. Stejně jako založení stavby, zapůjčení pásové pily a sada ručního nářadí, které jim doručí s materiálem přímo na stavbu.

PORFIX je připraven stát vám po boku. Svět se mění - budoucnost začíná teď. Postavme spolu Česko, váš dům, váš hrad!

 

Prohlédnout nabídku produktů zde.

Výpočet spotřeby materiálu zde.