Trutnov

Technický poradce prodeje

Náplň práce

  • příprava technické dokumentace VPC pro praktické využití a uplatnění na trhu
  • realizace projektů pro zlepšení komunikace s cílovými skupinami
  • poskytování odborného poradenství a spolupráce s technickými poradci
  • vedení školení pro obchodní partnery a odbornou veřejnost
  • komunikace s projektanty, architekty, projekčními kancelářemi, developery a nabídka optimálních technických řešení
  • sledování trhu a zpracování statistik dle potřeby obchodního oddělení
  • technická podpora obchodního týmu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • orientaci v technických výkresech a projektové dokumentaci
  • znalost AutoCAD, ArchiCAD, Revit, MS Office, Excel
  • znalost trhu stavebních materiálů výhodou
  • komunikativnost, samostatnost, loajalita
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat
  • zodpovědný přístup k práci
  • nástup dle dohody

Nabízíme

  • stabilní práci pro renomovanou společnost
  • zaměstnanecké benefity
  • 25 dní dovolené, 13. plat a jiné
  • služební auto, notebook
  • termín nástupu dle dohody
  • pracoviště PORFIX CZ a.s., pobočka BRNO

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat.

Celková maximální velikost nahrávaných dat je 256 megabytů.