Trutnov

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Královehradecký region

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky
  • každodenní obchodní jednání u stavebnin, stavebních firem a investorů, prezentace produktů a řešení s cílem přesvědčit zákazníka na svou stranu
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a rozvíjení dobrých obchodních vztahů, sjednávání obchodních případů
  • sestavení kalkulace ceny výrobků a služeb, znalost principů tvorby cen
  • poradenská činnost se stavební činností

Požadujeme

  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • zodpovědný přístup k práci
  • znalost práce s PC (Excel, Word)
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • orientaci na zákazníka a jeho potřeby
  • zkušenosti v obchodu, ideálně se stavebními materiály

Nabízíme

  • možnost školení a vzdělávání se
  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na regeneraci a penzijní připojištění
  • nástup možný ihned

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat.

Celková maximální velikost nahrávaných dat je 256 megabytů.