Ostrava

Výrobně-technický ředitel

Náplň práce

  • řídit, koordinovat a kontrolovat procesy výroby, technologie a údržby podle schváleného programu s cílem dosáhnout maximální efektivnost a rentabilitu všech výrobních a technických procesů
  • zabezpečovat plánování výrobních a pomocných procesů po jednotlivých činnostech
  • zavádět nové technologie, technologické postupy a zabezpečovat vývoj nových výrobků od konstrukčního návrhu, přes výrobu prototypu, návrh technologie jeho výroby, projekt až po uvedení do trvalého provozu
  • zabezpečovat činnosti související s investičním procesem
  • zabezpečovat kvalitu výrobků a dodržení požadovaných parametrů výrobků
  • řídit tvorbu a ochranu složek životního a praconího prostředí společnosti, navrhovat potřebná opatření
  • schvalovat interní dokumentaci společnosti (technologické postupy, výkresovou dokumentaci)
  • realizovat nápravná opatření při neshodách zjištěných interními audity kvality, analýzou reklamací apod.
  • zabezpečovat pro procesy výrobně- technického úseku v případě potřeby externích dodavatelů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na pozici minimálně 3 roky VŠ
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point,...)
  • vysoké pracovní nasazení
  • komunikativní a zodpovědná osobnost

Nabízíme

  • stabilní práci pro renomovanou společnost
  • dobrý pracovní kolektiv
  • možnost zvyšování kvalifikace a osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity
  • 25 dní dovolené a jiné
  • služební auto
  • termín nástupu dle dohody
  • pracoviště PORFIX CZ a.s., Třebovická 5543/36, 722 00 Ostrava

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat.

Celková maximální velikost nahrávaných dat je 256 megabytů.