Ostrava

Vedoucí odboru výroby

Náplň práce

  • komplexní řízení, organizace, zabezpečení a kontrola činnosti na odboru výroby
  • efektivní plánování času zaměstnanců (dodržování pracovního času, kontrola přesčasové práce zaměstnanců, rozvrh práce, přerozdělování zaměstnanců podle interních potřeb odboru výroby apod.)
  • zabezpečení procesu výroby podle schváleného technologického postupu
  • zabezpečení správné evidence vykonané práce
  • zabezpečení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na pracovišti a řádného používání OOPP
  • podílení se na zlepšování výrobních procesů, zvyšování kvality, bezpečnosti práce a snižování nákladů při výrobě

Požadujeme

  • SŠ, VŠ technického směru (stavební výhodou)
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • práce s PC (World, Excel, internet)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v prosperující a stabilní společnosti
  • prémie, odměny
  • 13.,14. plat - po splnění ukazatelů
  • příplatky za směnný provoz
  • dotované stravné
  • příspěvek na regeneraci a penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • letní firemní tábor pro děti plně hrazen zaměstnavatelem
  • nástup možný po dohodě
  • zaškolení a zajištění zákonného školení na náklady společnosti

  • pracoviště PORFIX CZ a.s., závod Ostrava, Třebovická 5543/36, 722 00 Ostrava

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat.

Celková maximální velikost nahrávaných dat je 256 megabytů.