Ostrava

Manažer kvality

Náplň práce

  • komplexně řídí činnost spojenou se systémem managementu kvality
  • řídí implementaci systému, zabezpečuje jeho udržování, navrhuje opatření na jeho neustále zlepšování
  • zajišťuje certifikaci SMK ve společnosti externí firmou
  • zodpovídá za tvorbu, vydávání, změny a úschovu interní dokumentace společnosti a jiných dokumentů systému managementu kvality
  • zabezpečuje centrální evidenci interní dokumentace SMK ve společnosti
  • řídí a plánuje činnosti interních auditů jako vedoucí týmu interních auditorů a využívá pro zlepšení systému managementu kvality interní audity
  • objektivně a operativně informuje generálního ředitele společnosti a členy řídícího managementu o stavu systému managementu kvality
  • opertivně informuje vrcholové vedení společnosti o změnách v předpisech a normách pro oblast systému managementu kvality
  • zpracovává vstupy do přezkoumání managementu ve smyslu požadavku platné normy
  • spoluzodpovídá za přípravu podkladů pro zpracování plánů kvality společnosti
  • stanovuje kritéria a postupy návrhu, schvalování, dokumentování a prověření vykonání nápravných a  preventivních opatření při zjištění neshody výrobků a procesů
  • spolupracuje při dodržování norem pro oblast BOZP a životního prostředí v rámci procesního řízení společnosti

Požadujeme

  • VOŠ / VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • znalost platných norem a předpisu se vztahem k SMK
  • školenní SMK dle ISO 9001 pro manažery kvality a ISO 19011 pro interní audity
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • metodický, důsledný a pozitivní přístup k práci
  • vysoké pracovní nasazení
  • pokročilá znalost práce s PC

Nabízíme

  • stabilní práci pro renomovanou společnost
  • dobrý pracovní kolektiv
  • možnost zvyšování kvalifikace a osobního rozvoje
  • zaměstnance benefity - 13. plat, 25 dní dovolené a jiné
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • termín nástupu dle dohody
  • pracoviště PORFIX CZ a.s., Třebovická 5543/36, 722 00 Ostrava

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat.

Celková maximální velikost nahrávaných dat je 256 megabytů.